Fotoğraf Çekimi

Fotoğraf Çekimi

Ürün Fotoğraf Çekimi

Ürünlerinizi daha can alıcı olarak E-Ticaret sitenizde yayınlamak , sosyal medyada paylaşmak , rakiplerinizden hep önde olmak için profesyonel fotoğraf çekim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Cafe & restaurantlarınız için kataloglarınızda kullanabileceğiniz yemek ve servis fotoğraflarının , e-ticaret sitenizde kullanabileceğiniz ürün fotoğraflarının , verdiğiniz hizmetler ile alakalı kompozisyon ve tema içeren fotoğrafların çekimini ve kurgusunu profesyonel ekibimiz ile belirleyip hızlı ve uyguna hizmet alabilirsiniz.

fotografcekimi1

 

Model Fotoğraf Çekimi

E-ticarette ve tekstil ürünlerinde olmazsa olmaz işlerden birisi de model çekimidir. Ürünü canlı veya cansız model kullanılarak satışa hazırlamak ve giyildiğinde nasıl duracağını belirtmek için en seçilen yollardan biridir. Modelin vücut ölçüleri bildirilerek , müşterilerin kıyafeti daha giymeden olup olmayacağını yakın tahminle seçmesi iade ve değişim oranını fazlasıyla azaltmaktadır.

fotografcekimi2

 

Özel Çekimler

Özel günleriniz , değerli anlarınız , kurduğunuz bir kompozisyon , iş anlatımı , sunum ve diğer işleriniz için özel çekimlerinizi gerçekleştirebiliriz. Sizin için mekanın gereksinimlerini belirler ve bu konuda teknik destek sunarız. Amacımız işinizi güzel anlatmanız , anınızı güzel hatırlamanızdır. Özel çekimler için lütfen minimum 1 hafta önceden irtibat sağlayınız.

fotografcekimi3

Fotoğraf çekim hizmeti için şuanda sadece Bursa'da hizmet vermekteyiz.

Türkçe English Deutsch Dansk Español Română